Apgaismojums, kuru Jūs esat pelnījuši.

Pieteikties uz sarunuIeguvumu no LED lampām un lentēm.

LED Lentes priekšrocības.

Uzstādot LED lenti virtuvē, Jūs padarat savu virtuvi gaišāku, mājīgāku un ērtaku. Samazinat elektrības patēriņu, gatavojot gaisma vienmēr spīd tieši tur kur darbojaties.

Ieslēgšana bez pieskārieniem.

Lai nevilktu elektrības vadus no jau esošiem gaismas slēdžiem, mēs iesakām uzstādīt sensora slēdzi, kas tiek iestrādāts virtuves augšējos skapīšos Jums vispiemērotākā vietā. Šis risinājums Jums ietaupīs naudu, kā arī Jūsu laiku uz vadu pārvilkšanu.

Elektrības patēriņa samazināšanās.

To ka LED lentes vai LED spuldzes samazina elektrības patēriņu uz apgaismojumu, zina gandrīz visi. Tieši tāpēc LED lentes tieši virtuvēs kļūst arvien populārakas.
Virtuvē mēs pavadam diezgan daudz laika, īpaši vakaros, tāpēc lai pagatavotu vakariņas, Jums pilnība pietiks ar ieslēgtu LED apgaismojumu, kas palīdzēs Jums ietaupīt elektrības patēriņu aptuveni par 30%

Darba zonā vienmēr pietiekošs apgaismojums.

Droši vien esat pamanījuši, ka gatavojot savu iecienītāko maltīti, trūkst apgaismojuma. Tas tāpēc, ka virtuves klasiskais apgaismojums Jums spīd no muguras, līdz ar to veidojās ēnas un tumšās zonas. Ar LED lenti zem augšējie skapīšiem, Jūs veiksmīgi būsiet izvairījušies no šīm ēnām un tumšajām zonām.

------------

LIEPĀJĀ - BEZMAKSAS OBJEKTA MĒRĪŠANA

------------

Kā tikt pie LED apgaismojuma savā virtuvē.

Lai baudītu gaismas pietiekamību, Jums ir tikai jāsazinās ar mums.

Pieteikties uz sarunu

Liepājas pilsētas robežās objekta mērījumi ir BEZMAKSASSazināties ar mums.

Mūsu kontakti.

Mob: +371 27163743
Whatsapp num: +371 27163743
Adrese: Vānes iela 16. Liepāja

Paldies par veltīto laiku...